Odkrywamy kolejną Aspektową kartę

Odkrywamy kolejną Aspektową kartę 🥰

Cześć jestem Marysia 👋
Opowiem Wam o sobie 🗣

Jestem:
🎓 Pedagogiem specjalnym
🎓 Nauczycielem wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
🎓 Terapeutą dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu
🎓 Terapeutą ręki

Ukończyłam dodatkowo szkolenia:
– Diagnozowanie małych dzieci w kierunku zaburzeń ze spektrum autyzmu (Fundacja Synapsis)
– Jak skutecznie włączać dziecko ze spektrum autyzmu do grupy rówieśniczej w przedszkolach integracyjnych i ogólnodostępnych.

Kwalifikacje z pedagogiki specjalnej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dziecka zdobyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Ukończyłam również studia podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie co umożliwiło mi natomiast pracę terapeutyczną z osobami z diagnozą zaburzenia ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera.

Wzbogaciłam swój warsztat pracy, podejmując dodatkowe szkolenia, w tym uzyskałam certyfikat nauczyciela- terapeuty dziecka z autyzmem Instytutu Wspomagania Rozwoju Dziecka, certyfikat I i II stopnia terapii ręki i zaburzeń motoryki małej oraz ukończyłam szkolenie „diagnoza-terapia- masaż”. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w kursach i szkoleniach dotyczących pracy terapeutycznej m.in.: prowadzenie Treningu Umiejętności Społecznych, VB-MAPP ocena osiągania kamieni milowych rozwoju.

Każde dziecko ma swój indywidualny potencjał, dlatego do każdego dziecka podchodzę w sposób zindywidualizowany. W pracy terapeutycznej szczególną uwagę zwracam na umiejętności kluczowe oraz motywację dziecka, którą umiejętnie staram się rozwijać. Na bazie umiejętności kluczowych rozwijam umiejętności wyższego rzędu, w tym zdolność uczenia się w grupie, rozwijanie zaawansowanych umiejętności społecznych, umiejętności przedszkolnych i szkolnych. W pracy terapeutycznej uważnie słucham Was drodzy Rodzice i współpracuje z Wami aby dać wsparcie i wskazówki do dalszej pracy.

Zapraszam na zajęcia 👩‍🏫

 

Umów wizytę Online

Czy wiesz, że możesz umówić wizytę z terapeutą online nie tracąc czasu?

Zapisz się już dziś!

Wystarczy wybrać odpowiedni termin, podać wymagane dane i przyjść do gabinetu. To wszystko w prosty i intuicyjny sposób!

Zapisuje się!

POZOSTAŁE ARTYKUŁY

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER

Przeczytaj więcej artykułów

Aktualności
Maria Panek-Gawrych

Dzień Świadomości Autyzmu

Wiecie, że wczoraj 2 kwietnia przypadał Światowy Dzień Świadomości Autyzmu? Niestety do dziś nie wiadomo do końca jakie są jednoznaczne przyczyny powstania zaburzenia. Naukowcy jednak

Czytaj więcej

Copyright © 2022 by ASPEKT
Wszystkie prawa zastrzeżone. All right reserved.

Odkrywamy kolejną Aspektową kartę

Copyright © 2022 by ASPEKT
Wszystkie prawa zastrzeżone. All right reserved.